O Nas

Trzykropy to kolektyw specjalizujący się w fotografii architektury, produkcjach dla branży HoReCa oraz sesjach reklamowych. Filarem naszej działalności jest dokładność i zaangażowanie w każdy projekt, a motywacją spełnianie oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Fotografia nie jest jednolita dlatego Trzykropy tworzymy w duecie. Każdy z nas ma swój styl oraz unikatowe umiejętności, które w połączeniu z doświadczeniem stanowią ogniwo profesjonalnej współpracy. Koncentrujemy nasze siły na budowaniu wśród naszych klientów poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju. Jesteśmy samoukami i jesteśmy z tego dumni!

Trzykropy to również zaufani operatorzy, którzy tak jak my profesjonalnie podchodzą do wszystkich aspektów swojej pracy, tworząc produkcje wideo i współpracując z klientami oddając do dyspozycji swój talent oraz doświadczenie.

Od dwóch lat jednym z filarów naszej działalności jest również wynajem studio fotograficznego. Obecnie nasze studio mieści się na terenie pawilonów Spółdzielni Mieszkaniowej Czechów, na ulicy Kiepury 5a w Lublinie i oferuje powierzchnię 150 metrów kwadratowych. Wymiary 12x12m, 4 metry wysokości, cyklorama 4m x 6m z odejściem 5metrów oraz łatwy dostęp z parkingu to tylko część zalet. Więcej informacji tutaj.